Voorbereiding

Voorbereiding

 

DATUM A-KERN B-KERN DOELMANNEN
Vrijdag 17.07.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)    
Zaterdag 18.07.20            
Zondag 19.07.20            
Maandag 20.07.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)   TRAINING (BM)
Dinsdag 21.07.20            
Woensdag 22.07.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)    
Donderdag 23.07.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)   TRAINING (BM)
Vrijdag 24.07.20            
Zaterdag 25.07.20            
Zondag 26.07.20            
Maandag 27.07.20            
Dinsdag 28.07.20            
Woensdag 29.07.20            
Donderdag 30.07.20            
Vrijdag 31.07.20            
Zaterdag 01.08.20            
Zondag 02.08.20            
Maandag 03.08.20            
Dinsdag 04.08.20            
Woensdag 05.08.20            
Donderdag 06.08.20 19:30 TRAINING (VC) 19:30 TRAINING (VC) 19:30 TRAINING (VC)
Vrijdag 07.08.20            
Zaterdag 08.08.20            
Zondag 09.08.20            
Maandag 10.08.20            
Dinsdag 11.08.20            
Woensdag 12.08.20            
Donderdag 13.08.20 19:45 TRAINING (VC) 19:45 TRAINING (VC) 19:45 TRAINING (VC)
Vrijdag 14.08.20            
Zaterdag 15.08.20            
Zondag 16.08.20            
Maandag 17.08.20            
Dinsdag 18.08.20 19:30 VC - FC St-Kruis-Winkel 19:45 TRAINING (VC)    
Woensdag 19.08.20     19:30 Sp Petegem B - VC    
Donderdag 20.08.20 19:00 TRAINING (VC) 19:00 TRAINING (VC) 19:30 TRAINING (VC)
Vrijdag 21.08.20            
Zaterdag 22.08.20            
Zondag 23.08.20 16:00 VC - VK Knesselare 14:00 VC - VK Knesselare    
Maandag 24.08.20            
Dinsdag 25.08.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)    
Woensdag 26.08.20 19:30 VCE Houtem - VC        
Donderdag 27.08.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM) 19:30 TRAINING (VC)
Vrijdag 28.08.20            
Zaterdag 29.08.20            
Zondag 30.08.20 16:00 VC - Sp Waasmunster 14:00 VC - Sp Waasmunster    
Maandag 31.08.20            
Dinsdag 01.09.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)    
Woensdag 02.09.20 19:30 VC Zevergem Sp - VC        
Donderdag 03.09.20 19:45 TRAINING (VC) 19:45 TRAINING (VC)    
Vrijdag 04.09.20            
Zaterdag 05.09.20            
Zondag 06.09.20 16:00 VC - KFC Heusden A 14:00 VC - KFC Heusden    
Maandag 07.09.20            
Dinsdag 08.09.20 20:00 TRAINING (BM) 20:00 TRAINING (BM)    
Woensdag 09.09.20            
Donderdag 10.09.20 19:45 TRAINING (VC) 19:45 TRAINING (VC) 19:45 TRAINING (VC)
Vrijdag 11.09.20            
Zaterdag 12.09.20     15:00 VC - Tenstar Melle    
Zondag 13.09.20 15:00 KSV Melsen - VC        
 
VOORLOPIGE KALENDER VOORBEREIDING - WIJZIGINGEN MOGELIJK!
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!